BYRAPCİ Rap Dostluk Sitesi...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BYRAPCİ Rap Dostluk Sitesi...

Bu site tamamen Mehmet KÖSE ve Berat İNANAN'a ait olup tamamen rap içerikli bir paylaşım sitesidir. Yasal Uyari: Bu sitede mp3 formatında dosyalar paylaşılamaz! --HOŞ GELDİNİZ--

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FıkraLar.. ( BiRaz eqLenCe !! )

YazarMesaj
Rap_unzeL**

Rap_unzeL**

FıkraLar.. ( BiRaz eqLenCe !! ) Empty
MesajKonu: FıkraLar.. ( BiRaz eqLenCe !! )   FıkraLar.. ( BiRaz eqLenCe !! ) I_icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 6:45 pm

Kulaksız Bebek..

Küçük Temel'in komşularının bir bebeği dünyaya gelmiş.. Ama ne talihsizlik ki minik bebeğin kulakları yokmuş.. Bebeği ailece ziyarete giderlerken bu üzücü durumu patavatsız oğlu küçük Temel'e anlatan babası "Sakın ama sakın bebeğin bu kusurundan bahsetmeyeceksin..!" diye tembih etmiş.."Bırak bahsetmeyi, ağzından 'Kulak' kelimesi çıkarsa seni mahvederim..!"
Bebeğin yanına çıkmışlar, Temel bebeğe yaklaşmış, " Ne güzel bir bebek.." demiş
"Ciddi misin?.." demiş bebeğin annesi , "Teşekkür ederim Temel.."
"Minik ayakları, minicik elleri, ne de güzel gözleri var.. Görebiliyorlar mı bari?.."
"Evet.." demiş bebeğin annesi, "Doktor gözlerinin sağlam olduğunu söyledi.."
"Bu harika..!" demiş Temel, "Eğer gözlük takmak zorunda olsaydı ayvayı yemişti..!"
Rap_unzeL**

Rap_unzeL**

MesajKonu: Geri: FıkraLar.. ( BiRaz eqLenCe !! )   FıkraLar.. ( BiRaz eqLenCe !! ) I_icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 6:49 pm

Türk'ün Neyi Meşhur?..

Fransız, İngiliz, Alman, Rus, İranlı, Holandalı, bir de bizim Temel barda sohbet ederlerken sıra gelmiş memleketlerini övmeğe.. İngiliz, "Arkadaşlar.." demiş "Bizim biramız çok meşhurdur.. Harika biralar üretiriz içmeğe doyamazsınız.."
Fransız hemen girmiş konuya "Bizim kızlarımız meşhurdur.." demiş, "Öpmeye kıyamazsınız.."
Alman içini çekip " Hey gidi memleketim.." demiş, "Biz öyle arabalar üretiriz ki binmeğe doyamazsınız.."
Holandalı hemen atılmış, "Evlerimiz.." demiş, "Bizim dünya şirini evlerimiz meşhurdur.."
Bizim en meşhur şeyimiz övüncümüz KGB'dir.." demiş Rus, "Dünyanın bir ucunda sinek havalansa haberdardır!.."
Söz ona gelince İranlı "Halılarımız.." demiş, "Yumuşacıktır ve çok meşhurdur.."
Sonra hepsi birden suskun oturan Temel'e dönmüşler.. Temel sakin sakin bakmış onlara ve gülerek başlamış söze..
"Arkadaşlar bizim delikanlılarımız meşhurdur!.." demiş.. "Öyleki, alır Fransızın kızını, içer ingilizin birasını, atar Almanın arabasına, götürür Holandalının evine, yatırır İran halısının üzerine, çatır çatır öper, değil kocasının, KGB'nin bile ruhu duymaz.."

Rap_unzeL**

Rap_unzeL**

MesajKonu: Ciddi maqaza ...   FıkraLar.. ( BiRaz eqLenCe !! ) I_icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 7:00 pm

Ciddi mağaza...

Adamın biri, yeni açılan lüks büyük mağazaya gitmiş, satıcı kıza yaklaşmış.
* "Bir kravat almak istiyorum.." Satıcı kız son derece şirin bir tavırla:
* "Beyefendi, bizde müşteriyi memnun etmek esastır. Kravat ipekli mi olacak yünlü mü?"
* "İpekli.."
* "O zaman lütfen bir kat yukarı buyrun, ipekli kravatlar bir kat yukarıda.." Adam bir kat yukarı çıkmış, başka bir satıcı kız..
* "Ben ipekli bir kravat almak istiyorum."
* "Beyefendi, kravat düz mü olacak, desenli mi?"
* "Desenli.."
* "Bizde müşteriyi memnun etmek esastır, desenli kravatlar bir kat yukarıda, lütfen üst kata buyurun.." Adam bir kat daha çıkmış. Yeni bir satıcı kız..
* "Ben ipekli ve desenli bir kravat almak istiyorum.."
* "Desenler çizgili mi, çiçekli mi olacak?"
* "Çizgili.."
* "Bizde muşteriyi memnun etmek esastır, çizgili kravatlar bir kat yukarıda, lütfen bir kat yukarı buyurun.." Adam bir kat daha çıkmış.. Çizgiler kalın mı, ince mi, bir kat yukarı. Zemin açık mı, koyu mu, bir kat yukarı derken 18. kata gelmiş. Öfke ile satıcı kızın yakasına yapışmış..
* "Ben ipekli, ince çizgili, zemini koyu, bir kravat istiyorum."
* "Kravatı bu elbiseyle mi kullanacaksınız?"
* "Hayır, evdeki elbisemle."
* "Beyefendi, bizde müsteriyi memnun etmek esastır, bir uyumsuzluk olursa firmamızın prensiplerine ters düşer, lütfen evden öbür elbisenizi alır gelir misiniz?" Adam büyük bir öfkeyle asansore gitmiş. O sırada asansörün kapısı açılmış, içinden gene çok sinirli bir adam çıkmış. Bir elinde bir klozet kapağı, belden aşağıı da çıplak:
* "İşte popom, işte evdeki tuvaletin klozet kapağı. Verecekseniz verin artık şu tuvalet kağıdını."
Rap_unzeL**

Rap_unzeL**

MesajKonu: Anasının kuzusu...   FıkraLar.. ( BiRaz eqLenCe !! ) I_icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 7:13 pm

Anasının kuzusu

ADAM kızına;
“- Bu sabah Arda geldi, seninle evlenmek istediğini söyledi. Ben de kabul ettim” dedi.
Kızı itiraz etti;
- Ama baba, ben annemden ayrılmak istemiyorum.
- Anneni de al götür kızım, önemi yok!..
Rap_unzeL**

Rap_unzeL**

MesajKonu: İntihar'a Teşebbüs Eden Çirkin Kadın..   FıkraLar.. ( BiRaz eqLenCe !! ) I_icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 7:19 pm

İntihar'a Teşebbüs Eden Çirkin Kadın..

Kadın o kadar çirkinmiş ki hayatta tek bir tane bile erkek arkadaşı olmamış.. Kimse ama kimse bakmıyormuş yüzüne..
Yıllarca para biriktirip, son çare olarak bir plastik cerraha gitmiş..
"Hanımefendi" demiş doktoru, " İnanın yapacak bir şey yok.. Tanrı resmen size haksızlık etmiş.." Kadının fenalaştığını görünce de teselli gereği duymuş..
"Bakın.. Yeniden yaşama inanın. Dünyaya bir daha gelişinizde dayanılmaz bir afet olacaksınız ve bütün erkekler sizin için sıraya girecek.."
Kadının içini bir umutsuzluk kaplamış ama bir yandan da heyecanlandırmış onu bu son sözler. İntihar edip bir an önce mutluluğa kavuşmak istemiş. Çıkmış köprünün üzerine, bırakmış aşağı kendisini.. Talih bu ya, hıyar, patlıcan, muz yüklü bir mavnanın üzerine düşmüş. Başını çarpıp bayılmış..
Gözleri kapalı, yarı baygın kendine gelirken etrafı yoklamış, nerde olduğunu anlamak için.. Eline değenleri kavramış, birini bırakıp diğerini tutmuş. Birden yüzünde aydınlık bir gülümseme belirmiş..
"Beyler lütfen.." demiş sevinçle,
"Teker teker lütfen..!
"
lol! lol!

FıkraLar.. ( BiRaz eqLenCe !! )
1 sayfadaki 1 sayfası